Barion Pixel
Jelenleg a Partnereink számára
kínált termékeket látja
Chefmarket

Ital üzletág termékspecialista

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladataid lesznek nálunk:

  • meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • ital szortiment célirányos értékesítése,
  • ital ajánlatok készítése, nyomon követése,
  • tárgyalások lebonyolítása,
  • ital beszerzőkkel, sommelier-ekkel való kapcsolatok kiépítése,
  • új vevők akvirálása,
  • szakmai kóstolók és rendezvények szervezése, lebonyolítása,
  • együttműködés, közös promóciók kidolgozása a marketinggel.

Amit kérünk, hogy legyen:

  • értékesítői tapasztalat
  • erős hunter típusú személyiséged,
  • spirit termékismereted,
  • bor és szeszes italok értékesítésében szerzett tapasztalatod,
  • logikus gondolkodás módod,
  • kiváló kapcsolatteremtő, kapcsolatépítő és problémamegoldó képességed,
  • nagymértékű önálló munkavégzési hajlandóságod,
  • empatikus hozzá állásod,
  • „B” kategóriás jogosítványod - vezetési gyakorlattal -,
  • minimum középfokú végzettséged.

Ami pluszt jelent:

  • sommelier végzettség,
  • ismered a HoReCa szektort.

Amit mi ezért kínálunk Neked:

  • fiatalos, lendületes, jófej csapat,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • előrelépési lehetőség,
  • mobiltelefon, laptop, gépjármű a munkavégzésedhez,
  • gyümölcsnap,
  • rendszeres csapatépítők, rendezvények,
  • ünnepi dolgozói csomagok, ajándékok,
  • kedvezményes fesztivál jegyek,
  • kedvezményes dolgozói vásárlás,
  • fitness bérlet,
  • alapfizetés + jutalékrendszer + negyedéves bónusz.

Jelentkezés: fizetési igényed megjelölésével küldd el szakmai önéletrajzod - feladataid részletezésével -  az ITALBESZERZES@chefmarket.hu e-mail címre.

Megrendelési adatok

Az alábbi adatok megadása a készletinformációk megjelenítése érdekében szükséges, és nem jelent semmilyen elkötelezettséget a megrendelés leadását illetően!

Személyes átvétel esetében a legkorábbi átvételi időpont: nyitvatartási időben, a megrendelés leadását követően minimum egy órával.
Nyitvatartás:

Figyelem!

Hogy rendelését a kiválasztott időben tudjuk szállítani, hamarosan be kell küldenie a megrendelését!

A hátralévő idő:
00
00

perc
mp
ÉRTETTEM
google play
Szállítási cím

Kérjük, adja meg a címét melyre megrendelését kiszállíthatjuk!

Ha első alkalommal szeretne rendelést leadni, kérjük, adja meg irányítószámát!
Új jelszóhoz adja meg az e-mail címét:

A terméket saját felhasználás vagy továbbértékesítés céljából vásárolja?

Felhívjuk figyelmét, hogy jelenlegi rendelése során a további jövedéki termékek is a fenti választásának megfelelően kerülnek kosarába.

Figyelem!

Kosara tartalmaz olyan terméket, mely csak a következő két szállítási napra kérhető. Amennyiben a dátum módosítást megerősíti, ez(eke)t töröljük kosarából.